Hakkımızda

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir.

Hassaha Satış uzun süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Amacımız müşterilerimizle birlikte büyümektir. Biz müşterilerimizi memnun ettikçe var olacağımızı çok iyi biliyoruz ve bu anlayışla hizmet veriyoruz. Biz yeniliklere her zaman açık olarak yazılım geliştirmeyi seçiyoruz. Yeni teknolojilere ayak uydurmayı ve öğrenmeyi seviyoruz. Bu yenilikleri kendi yazılımlarımıza da uygulayarak müşterilerimize de daha hızlı, güvenli yazılım hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Ekibimizin de genç ve dinamik olması sebebiyle bu yolda aksamadan devam edebiliyoruz. Yazılımlarımız %100 Hassaha Satış çalışanları tarafından Türkiye’de geliştirildi. Müşterilerimiz özel modüller, rapor ekranları istediğinde bunları da yazılımlarımıza ekliyoruz. Böylece müşterilerimiz de kendilerini daha özel hissediyorlar.

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

HAS Saha Satış ERP çözümünün kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda tasarlanan arayüzü yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunuyor. HAS Saha Satış masaüstü, kolayca tema değiştirilebiliyor. işlevsel arama butonu gibi özellikler de çözümün sunduğu konforu daha da artırıyor.

Müşteri memnuniyetini artıran uygulamalar

HAS Saha Satış kullanan işletmeler, sipariş ve teslimat için gerekli tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin tamamını tek noktadan yöneterek müşteri memnuniyetini artırıyor. Sadece Türk lirası değil, dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi de sistem üzerinde sorunsuzca yapılarak işleri daha da kolaylaştırılıyor.

Stokların etkili kontrolü

HAS Saha Satış Stok Kontrol modülü; stok, hedef ve stratejilerini oluşturup takip etmeyi, anlık stok değer ve seviyelerini izlemeyi, ürünler kolayca takip edilebiliyor. Matris ara birimi ile aynı türdeki malzemeler farklı özelliklerle izlenebiliyor, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişiklik sadece tek bir tanımı değiştirerek güncellenebiliyor. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeler sınırsız sayıda birimle takip edilirken, çevrim katsayıları özelliği ile de tek bir birim üzerinden raporlama yapılabiliyor.

Saha Satış programları nedir?

HAS Saha Satış Saha Satış programları, sahada yer alan ekipler ve satış yapan işletmeler arasındaki süreci merkezi olarak kontrol etmenizi sağlayan bir yönetim şeklidir. Müşteriden alınan siparişler, yapılan tahsilatlar gibi satışa yönelik tüm yönetim süreçlerini Saha Satış programları çözümleri sayesinde kolay bir şekilde sürdürebilirsiniz. Saha satış otomasyonuyla da tüm saha yönetimi süreçlerinizi dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Satış ekipleri ile depo arasındaki koordinasyonu sağlayan saha satış programları, süreçlerin anlık stok bilgilerine göre daha sağlıklı ve kolay yürütülmesine yardımcı oluyor. Ekiplere dair rota belirleme işlemini merkezden yönetebilir, bu şekilde etkili araç takibi yapabilirsiniz. Bu sayede saha satış operasyonlarındaki maliyetler de azalıyor ve ekip daha verimli yönetilebiliyor.

Saha Satış programları özellikleri nelerdir?

  • HAS Saha Satışının kolay arayüze sahip Saha Satış programı’nı kullanarak işletme bünyesinde yer alan ilgili ekiplerin saha yönetimi süreçlerine çok daha hızlı adapte olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlarla da kullanılabilen yapısı sayesinde tüm cihazlar üzerinde kullanabilir, ürün barkodunu okutabilir ya da sesli komut özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • HAS Saha Satış saha satış programları, sahip oldukları GPS özelliği ile saha satış ekiplerinin konumlarına ulaşabilmenizi sağlıyor. Görüşme süreleri, müşteri koordinatları, duraklama süreleri gibi bilgileri bu özellik sayesinde net bir şekilde ölçümleyebilirsiniz. Böylece yakıt tasarrufu sağlayarak maliyetlerde iyileştirme yapabilirken satış ekiplerinin verimliliğinin artmasına da yardımcı olabilirsiniz.
  • Fatura tasarım aracını kullanarak işletmenize özel en uygun fatura tasarımını oluşturabilirsiniz.
  • HAS Saha Satış saha satış programları, Bluetooth bağlantılı yazıcılar ile bağlantı kurabildiği için araç içinde bile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • HAS Saha Satış Mobil Uygulaması bünyesindeki tasarım aracı ile işletmenin kendi ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş rapor hazırlayabilmeniz mümkün. Bu raporları hızlı bir şekilde oluşturduktan sonra müşteriye sunabilirsiniz. Yine HAS Saha Satış Mobil Uygulaması üzerinden işletmeye ait ürünler ile rakiplerin ürünleri hakkında bulunurluk, raftaki ya da stoktaki ürün miktarı ve fiyat bilgilerine ulaşıp raporlayabilirsiniz.

Saha Satış programı size neler kazandırır?

Özelleştirilen raporlama yeteneği sayesinde HAS Saha Satış saha satış programları aracılığıyla ekiplerle iletişim halindeyken satış raporu hazırlama özelliğini kullanabilirsiniz. Saha satış programları sayesinde anlık stok bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz yerde fatura basım işlemi yapabilmenize de imkan tanıyor. Araç takibi özelliği sayesinde satış yetkililerinin konum bilgilerini de takip edebilmeniz mümkün hale geliyor. HAS Saha Satış Saha Satış programı ile operasyon maliyetlerini de düşürebilirsiniz. Tüm bunların yanında müşteriye özel ya da anlık indirim ve kampanya imkanlarından da faydalanabilirsiniz.