Hakkımızda

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir.

Hassaha Satış uzun süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Amacımız müşterilerimizle birlikte büyümektir. Biz müşterilerimizi memnun ettikçe var olacağımızı çok iyi biliyoruz ve bu anlayışla hizmet veriyoruz. Biz yeniliklere her zaman açık olarak yazılım geliştirmeyi seçiyoruz. Yeni teknolojilere ayak uydurmayı ve öğrenmeyi seviyoruz. Bu yenilikleri kendi yazılımlarımıza da uygulayarak müşterilerimize de daha hızlı, güvenli yazılım hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Ekibimizin de genç ve dinamik olması sebebiyle bu yolda aksamadan devam edebiliyoruz. Yazılımlarımız %100 Hassaha Satış çalışanları tarafından Türkiye’de geliştirildi. Müşterilerimiz özel modüller, rapor ekranları istediğinde bunları da yazılımlarımıza ekliyoruz. Böylece müşterilerimiz de kendilerini daha özel hissediyorlar.

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

HAS Saha Satış ERP çözümünün kullanıcı geribildirimleri doğrultusunda tasarlanan arayüzü yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunuyor. HAS Saha Satış masaüstü, kolayca tema değiştirilebiliyor. işlevsel arama butonu gibi özellikler de çözümün sunduğu konforu daha da artırıyor.

Müşteri memnuniyetini artıran uygulamalar

HAS Saha Satış kullanan işletmeler, sipariş ve teslimat için gerekli tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin tamamını tek noktadan yöneterek müşteri memnuniyetini artırıyor. Sadece Türk lirası değil, dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi de sistem üzerinde sorunsuzca yapılarak işleri daha da kolaylaştırılıyor.

Stokların etkili kontrolü

HAS Saha Satış Stok Kontrol modülü; stok, hedef ve stratejilerini oluşturup takip etmeyi, anlık stok değer ve seviyelerini izlemeyi, ürünler kolayca takip edilebiliyor. Matris ara birimi ile aynı türdeki malzemeler farklı özelliklerle izlenebiliyor, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişiklik sadece tek bir tanımı değiştirerek güncellenebiliyor. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeler sınırsız sayıda birimle takip edilirken, çevrim katsayıları özelliği ile de tek bir birim üzerinden raporlama yapılabiliyor.